niedziela, 26 lipca 2009

takie tam ...

onyks trawiony oraz mocno oksydowane i polerowane srebro
(sprzedane)

turmaliny na patyku :)
fasetowane 7 mm kule turmalinu o brunatnej barwie i oksydowane srebro, długie, lekkie


(sprzedane)

nieregularne, pięknie opalizujące labradoryty i oksydowane srebro


(sprzedane)

Przyjemnie mieć imieniny :) Wszystkim Aniom Wszystkiego najlepszego :*
A i jeszcze coś ... wczoraj wysłałam paczuszkę do pewnej osoby. Do kogo pytacie ? Znacie, znacie i na jej blog zaglądacie :) Co było w kopercie ? Mała niespodzianka. Udało mi się ustalić, że obecnie ta osoba gustuje w rzeczach w "kolorach ziemi". Nie jestem pewna, czy w te ziemiste kolorki trafiłam. Pożyjemy, przeczytamy. ale na razie szaaaa ...

A na koniec, tak dla przyjemności ...

2 komentarze:

  1. No pięknie :))) Aniu, Tobie również wszystkiego NAJ z okazji imienin! :)))[
    a i z tej okazji u mnie na blogu wywolałam Cie do odpowiedzi, chętnie się czegoś o Tobie dowiem! :) Buziaki i raz jeszcze STO LAT! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Aniu kochana!!!!!!!!! Dostałam paczuszkę!!!!! Oniemiałam z zachwytu!!!!!!!! Aż mój mąż byl w szoku jak otworzyłam kopertę. Aniu, bardzo Ci dziekuję!!! jakie mam szczęście, że dostałam prezent jeszcze przed wyjazdem, bo już spakowałam kolczyki w podróż! :) Aniu, sa przepiękne, po prostu boskie! Robisz niesamowite rzeczy, tak oryginalne, niepowtarzalne, masz niesamowity styl!!! (ps: teraz siedzę i uczę się nazw kamieni z jakich są wykonane hehe) :) ehhhh, 2 komplety kolczyków! szok! W życiu bym się nie spodziewała!!! Są zjawiskowe! DZIĘKUJĘ :* :* :* :)

    OdpowiedzUsuń